Drużyny biorące udział w turnieju

G2 Bytów

Skład: Agnieszka Turzyńska, Elżbieta Galikowska, Monika Sandak, Jadwiga Dąbek, Aleksandra Styp Rekowska, Mateusz Hering-ZS Borzytuchom, Ireneusz Stoltman, Piotr Hinc, Dariusz Kutełło, Stanisław Badowski, Wojciech Kurlej.

SP2 Bytów

Skład: Celina Tryba, Magdalena Fabiszewska, Krystyna Gliszczyńska, Lucyna Brucka, Sebastian Brucki, Marek Typa (G1 Bytów), Cezary Kołakowski, Marek Radtke, Krzysztof Melchert, Wiczkowski Jacek, Łukasz Sabisz.

ZSP Łodzierz

Skład: Joanna Kozłowska (Gimnazjum w Miastku), Arkadiusz Włodarski (Gimnazjum w Miastku), Stefan Stankiewicz, Grażyna Skowroń, Dariusz Matuszkiewicz, Mieczysław Pawłowski, Mariusz Treder i Agnieszka Dust Brzezińska.

ZS Lipnica-Borowy Młyn

Skład: Dorota Wnuk-Lipinska, Krystyna Trappa, Jolanta Rymon-Lipinska, Łukasz Stormann, Zbigniew Cierzan, Roman Reszka, Bogdan Rymon-Lipinski.

ZSP Parchowo

Skład: Tomasz Mański, Łukasz Mudyn, Jerzy Werra, Bożena Wajs, Katarzyna Klaman, Daria Treder, Piotr Zatoń.

ZSP Bytów

Skład: 1) Anita Szwarc,Zofia Gołębiewska - SP Pomysk Wielki, Marek Szwarc, Roman Lisiński, Ryszard Ginter, Tadeusz Zblewski- SP Rokity, Łukasz Kowalski.

SP1 Bytów

Skład: Maria Kołakowska, Alicja Pobłocka, Janusz Ścigała, Arkadiusz Zagdan, Piotr Bielski, Roman Malinowski, Barbara Zagdan, Mateusz Kroll, Andrzej Korniak.

ZSOiT Miastko

Skład: . Barbara Kiedrowska- Przedszkole nr 3 w Miastku, Jolanta Szczęsna- Przedszkole nr 3 w Miastku, Roman Dykyj, Marcin Maszka-Pałczyński, Eugeniusz Lisiecki, Józef Kaczmarek, Eugeniusz Włodarczyk, Przemysław Pakuła, Mieczysław Czarnecki.

Prosimy o przesyłanie zdjęć waszych drużyn na e-mail: melchert@sp2bytow.pl.