Rekrutacja do projektu pn. „FOTOGRAFIA NASZĄ SZANSĄ”

(Rekrutacja została zakończona - projekt jest w trakcie realizacji)

Stowarzyszenie „ŻYWA SZKOŁA” z siedzibą przy ul. Domańskiego 13 w Bytowie realizujące projekt pn.: „FOTOGRAFIA NASZĄ SZANSĄ” ogłasza rekrutacje na zajęcia fotograficzne, które przeprowadzane będą w Szkole Podstawowej nr 2 i Gimnazjum nr 1 w Bytowie. Stowarzyszenie planuje zrekrutować 44 uczniów, w tym 20 dziewczynek. W ramach zajęć zorganizowane zostaną zajęcia fotograficzne w szkołach i w plenerze oraz zorganizowana zostanie wystawa wykonanych przez uczestników prac. Zajęcia odbywać się będą w 11-osobowych grupach, popołudniami po 1 godz. tygodniowo – łącznie 32 godz. Ponadto zorganizowane zostaną zajęcia w plenerze w łącznej ilości 32 godz. W ramach projektu planuje się zorganizowanie wyjazdów plenerowych oraz wystawy prac uczestników zajęć. Każdy z uczestników zajęć wyposażony zostanie w teczkę, notatnik, długopis i pendrive. Okres realizacji projektu: od 5 marca 2012 r. do 21 grudnia 2012 r.
Osoby zainteresowane uczestnictwem w zajęciach mogą zgłaszać się do udziału w projekcie. Dokumenty rekrutacyjne można składać w biurze projektu znajdującym się w Szkole Podstawowej nr 2 w Bytowie lub u nauczycieli-wychowawców klas w poszczególnych szkołach. Zgłoszenie powinno składać się z następujących dokumentów:
• Ankieta rekrutacyjna uczestnika projektu,
• Deklaracja uczestnictwa projekcie,
• Oświadczenia uczestnika projektu o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Wspomniane wyżej dokumenty rekrutacyjne znajdują się poniżej. Szczegółowych informacji na temat udziału w zajęciach udziela Krzysztof Zwara – nr telefonu 503 050-929. Zajęcia fotograficzne są organizowane w ramach projektu pn.: „FOTOGRAFIA NASZĄ SZANSĄ” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

ankieta rekrutacyjna

deklaracja uczestnictwa w projekcie

oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetważanie danych osobowych