NAUCZYCIELSKI TURNIEJ DRUŻYN MIESZANYCH
W PIŁKĘ SIATKOWĄ im. BARBARY PLISZKI

BARBARA PLISZKA

Urodzona 19.10.1949 roku w Kępnie (woj. wielkopolskie), zmarła tragicznie 25.04.1996 roku w Bytowie. Studia ukończyła w 1971 roku w Poznaniu na Wyższej Szkole Wychowania Fizycznego ze specjalizacją – piłka siatkowa. W 1972 roku zamieszkała wraz z mężem w Bytowie i podjęła pracę w Zespole Szkół Ogólno-kształcących, z którym związana była do samego końca. Prowadziła tam sekcję piłki siatkowej. Praca z młodzieżą, sport przez duże i małe „S” był zawsze jej pasją i sposobem na życie. W 1993 roku była wspólnie z kolegą z pracy – Ryszardem Morzuchem inicjatorką Nauczycielskiego Turnieju Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych. Od 2000 roku tę imprezę nazwano jej imieniem.

Zapoznaj się koniecznie

Regulamin XXVI Turnieju

XXVI Turniej rozpoczęty!!!

Spotykamy się już po raz 26. W tym roku mamy tylko sześć drużyn dlatego organizatorzy postanowili zmienić formułę turnieju. Szczegóły znajdziecie w regulaminie turnieju (zakładka Regulamin).

Szkoła Podstawowa Nr 5 w Bytowie

Organizatorem tegorocznych rozgrywek jest Szkoła Podstawowa nr 5 w Bytowie. Koordynatorem turnieju Arkadiusz Zagdan, nauczyciel wychowania fizycznego. Wszelkie zapytania prosimy kierować do Arka. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej naszej szkoły.
SP5 Bytów